PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35615}

Słodki ptak młodości

Sweet Bird of Youth
6,5 99
ocen
6,5 10 1 99
Słodki ptak młodości
powrót do forum filmu Słodki ptak młodości

Mam drgawki z odrazy. Boże, ta wersja jest okropna, fatalna wstrętna! Zero uroku pana Harmona jako Chance ZERO powtarzam. AND WHY?!!! Czemu E.T dałą się namówić do udziału w tym czymś, w tym badziewiu do kwadratu? Stopiła się z tym, zagrała okropnie, przesadna do granic. Profanacja. NIE.
Uszy mi więdły, oczy patrzyły z niesmakiem.
Kara za grzechy, tak jest gdy się próbuje zastąpić Newmana:/ O reszcie nawet nie wspomnę bo szkoda moich nerwów:/

Wspaniała wersja z 1963 a to "cuś" - to przepaść jak między niebem a ziemią.

WhiteDemon

Dzięki za ostrzeżenie, będę omijać szerokim łukiem. Paul Newman jest jedyny i niepowtarzalny.

Słuchaj, a może lepiej niż Harmon spisał by się Ian S. ? Urok ma, oczęta w kolorze blue również.
Nie, nie, co ja tu wypisuję, sorry... /

ocenił(a) film na 1
Kalina1710

Wiesz co, tym razem nawet bym się nie zdziwiła gdyby Ian był lepszy od Harmona...To było coś okropnego:/, nie wiem czy można to było bardziej zepsuć, a bądź co bądź Ian jako Damon początkowo imo był świetny, może jakimś cudem w takiej konwencji by się odnalazł;)
Nawet z ciekawości bym obejrzała, ha.

WhiteDemon

No dobra, a kto w roli Alexandry ? Jessica Lange ?

ocenił(a) film na 1
Kalina1710

Oh, perfect choice! :))
Teraz to mi smaka normalnie zrobiłaś na coś takiego, ha.

WhiteDemon

OK, wysyłamy pomysł do USA :) Niech się biorą do roboty po zakończeniu szóstego sezonu TVD. Podobno Ianowi grozi bezrobocie.
A propos, oglądasz jeszcze The Vampire Dramas ? Nie widać Cię na forum, a Twoje komentarze były zabójcze.

ocenił(a) film na 1
Kalina1710

Dzięki:*
Ale trafiłaś w czuły punkt, te zawirowania w fabule TVD mnie tak dobijają że mi się nie chce specjalnie śledzić, bo mam ochotę walić łepetyną w mur. Już nie mówiąc o ostatniej "plocie" o tym kogo uśmiercili...
Plecka nie zejdzie z mojej czarnej listy, jeśli to prawda.

PS. A Ian to się bidulek załamie, chyba że się załapie do kolejnego serialu z dejmonowatym bohaterem;) A Julie tak go lubi że gdzieś by go upchnęła raczej. W końcu kontakty kobiecina ma;)

WhiteDemon

Co racja, to racja - ja po każdym odcinku wrzeszczę "scenarzyści do piachu !" i mam ochotę rzucić czymś ciężkim w monitor. Oglądam jednakże na bieżąco, bo przebłyski im się jeszcze zdarzają, no i - mea culpa - mam nieuleczalny sentyment do postaci Damona.

Co do "ploty" się nie wypowiem, bo nie chcę spoilerować...

ocenił(a) film na 5
Kalina1710

Witam, przepraszam, że nie wiem, o czym mówicie - ale wracając do tytułu "Słodki ptak młodości" - gdzie można obejrzeć ten film z Elizabeth Taylor ? Naprawdę jest tak zły ??? Ja mam stary film z Paulem Newmanem i bardzo lubię ten film. Pozdrawiam Was obie.

IrenaSz

Niestety nie wiem gdzie można obejrzeć remake - weszłam na tą stronę, zobaczyłam ocenę i opinię znajomej, no i zaczęłyśmy rozmawiać (nie za bardzo na temat).
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones