PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11982}

X, y i zet

Zee and Co.
6,4 258
ocen
6,4 10 1 258
X, y i zet
powrót do forum filmu X, y i zet

Świetna obsada, wielkie aktorstwo i poruszający tabu temat. Dlaczego ten film został odesłany do lamusa?. Dla mnie to klasyk. Powinni go powtórzyć chociaż raz. Ale pewnie może wspomną o nim jak umrze E. Taylor albo M. Caine. Bo śmierć S. YORK jakoś nikogo nie poruszyła. ;-(

ktosik63

Miss Taylor umarła i i tak nikt o nim nie wspomina... W ogóle nikt praktycznie nie mówi o jej późniejszych filmach, a są nie gorsze niż poprzednie. a ten film całkiem interesujący i co tu dużo mówić - dobry.

MademoiselleButterfly

No cóż może gdzieś, kiedyś obejrzę ten film raz jeszcze, bo jak na razie jest to nie możliwe. Ile można oglądać "Olbrzyma".

ocenił(a) film na 8
ktosik63

Mam ten film z polskim lektorem, pozdrawiam.

IrenaSz

To jak dogadamy się ? Bo chyba na projekcje mnie nie zaprosisz ;-))) więc może jakaś propozycja. Jestem otwarta. Może jakaś wymiana albo zamiana ?

ocenił(a) film na 8
ktosik63

Napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl , dogadamy się. Pozdrawiam.

IrenaSz

Można się z Panią wymienić na jakiś film?

IrenaSz

Czy zechciałaby Pani się ze mną wymienić za jakiś film ?

ocenił(a) film na 8
Agacia20

Jasne że tak. Ja tez szukam niektórych filmów. Wyżej jest mój adres, proszę napisać, pogadamy.

ocenił(a) film na 8
MademoiselleButterfly

Masz rację! To bardzo przykre, że po śmierci Elizabeth Taylor nasza telewizja nie pokazała najważniejszych filmów z jej udziałem! Tak samo było po śmierci Paul Newmana! Niestety, bardzo przykre, ale PRAWDZIWE !!! Na szczęście, mam sporo filmów z nimi i mogę ich oglądać. Pozdrawiam - emerytka.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Przykre jest w ogóle to, że wszystkie telewizje obrały sobie kurs bylejakości. Króluje pop-kulturalna, miałka papka trafiająca w gusta przeciętnych idiotów (przepraszam jeśli kogoś tym obrażam, ale tak z grubsza jest), dla których telewizja jest zastępczą formą wszelkiej innej formy rozrywki i aktywności społecznej. Polacy już nie chodzą do kina, teatru, ani muzeów. Nie czytają książek, nie słuchają radia i nie rozumieją nic co się do nich mówi i piszę w gazetach (oprócz wiadomości sportowych i polityki - ale to akurat jest proste bo wszyscy tam "równo walą się po mordach").
Dlatego w zasadzie nie ma zapotrzebowania na takie kino. Bo krąg potencjalnych odbiorców został w ostatnim pokoleniu drastycznie zawężony. A ci, co się tym interesują zaspakajają swe gusta na własną rękę w internecie. Coś co miało rozszerzyć zakres audytorium - czyli telewizja - tak naprawdę powoli zabija FILM.

ocenił(a) film na 8
srick.pl

Przykre, ale prawdziwie to napisałeś. Ostatnio Cinemax pokazuje "X, Y i Zet" i to chyba jest wyjątek od paskudnej reguły, bo tak naprawdę nie ma w telewizji dobrych filmów. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
srick.pl

Racja, tak to teraz wygląda. Filmy z Elizabeth Taylor są w większości
świetne, mam tutaj na myśli te późniejsze, z czasów związku z Burtonem.
Choć wśród wcześniejszych można też znaleźć perełki :).
TVP Kultura trochę ratuje kino :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones