Szczęśliwi rozwodnicy
powrót do forum 2 sezonu

Witam

W tym temacie wypisujemy teksty które wg nas fanów serialu są śmieszne :)

Stworzyłem ten temat dlatego, żeby zachęcić więcej osób do oglądania a więc zaczynamy

Proszę o wasze ulubione teksty z tego odcinka

Zabrania się :

- Wulgarnych komentarzy

- Wyśmiewanie czyjegoś poczucia humoru

- Pisanie nie na temat

Po wypisaniu tekstów przez Was z pierwszego odcinka zabieramy się za drugi.

To jak pomożecie ? :)

Odcinek 1 :

Judi :
- Widziałam cię
w "West side story".

- Publika krzyczała,
"zapomnij o Tonym! Zastrzel ją!" :D



ocenił(a) serial na 8
aro644

Ja tak przeskocze od razu do 11 ;p
uwielbiam tekst Petera z tego odcinka: 3..2..1.. Fran: Peeeteeer! ; D Pamietasz jak obiecywalam, ze juz nigdy nie bede sie wtracala w czyjes sprawy? Peter: nigdy tak nie mowilas! Fran: Dokladnie! ^^^^

wine_bae

Dzięki za odpowiedź :D

aro644

Odcinek 2x13: Fran chce dzikiego seksu z Frankiem, nowym chłopakiem. On się zgadza i kładzie kieliszek szampana na łóżko.Bierze ją a po wszystkim mówi "wow" i "to było dzikie". Fran jest niezadowolona a po podniesieniu głowy, odkrywa, że kieliszek położony na łóżko nawet nie stracił płynu i cały czas stoi.

GENIALNA SCENA!.

michu1945

Płakałem ze śmiechu z tej sceny nie mogłem złapać oddechu :D :D

aro644

Odcinek 2x16, sama końcówka:

Joan Collins: A tak swoją drogą, rozmawiałam z Lindą Evans. Mówiła, że nigdy nie słyszała o tobie lub Peterze.
Fran: Słuchaj, już raz załatwiłam, że cię zwolnili, mogę to zrobić drugi raz. Teraz uśmiech.
*pstryk aparatu fotograficznego*

michu1945

Też scenka super ;)
Dzięki za odpowiedzi już myślałem że nikt tu nic nie napisze ;)

aro644

Spoko.

Epizod 2x18:

Cesar podchodzi do Fran i chce coś powiedzieć po czym odchodzi. W jego miejsce wchodzi Elliot, ale Fran tyle gada, że nie zauważa tego. Gdy Elliot maca ją po tyłku, Fran pyta się: Cesar, co się dzieje tam na dole?

Fran denerwuje się z powodu hałaśliwego nowego sąsiada Neila i mówi, że "to jak mieszkać obok Charlie Sheena".

Fran, gdy wyjmowała pudła z szafy i obok stał Cesar znalazła pewne dokumenty: certyfikat osiągnięcia wymarzonej wagi od Strażników Wagi, dokumenty rozwodowe i list witający Fran z powrotem w Strażnikach Wagi.

michu1945

Te sceny też chciałem napisać są super ;)

michu1945

a tak na marginesie odcinki oglądasz online czy pobierasz ?

aro644

Pobieram, własnoręcznie konwertuję z mp4 na avi (z odcinkiem 2x18 tak musiałem zrobić) i wgrywam napisy a na końcu przenoszę na dysk przenośny. Wtedy zawszę mogę do nich wrócić, nawet gdy zdarzyło by się, że chwilowo nie mam neta.

michu1945

Bo wiesz ja też wgrywam ale ja muksuję napisy z odcinkiem (nie konwertuję bo one są i tak słabej jakości) w formacie matroska (mkv) jeżeli chcesz to mogę podesłać ci link do pobrania odcinek waży ~160 Mb.
Tylko do odtworzenia jest potrzebny kodek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aro644

Dzięki. Bardziej jestem zainteresowany, al to na przyszłość, folderami z "pomocą domową" (sezony 4 do 6). Pozdrawiam, przyjaciółko/przyjacielu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
michu1945

Wrzucam tam odcinki serialu Pomoc Domowa :)

aro644

Odcinek 2x19:

* Fran i Judi pożarły się o Tony'ego, że Fran popchnęła ją do ponownego nieudanego związku sprzed lat *

Fran wchodzi: Cześć mamo.
Judi do Fran: Co tu robisz?
Fran: Moi rodzice tu mieszkają. Dlaczego ty tu jesteś?
Judi: Bo potrzebuje trochę miłości i matczynej wygody.
Fran do matki: to dlaczego tu jesteś.

* Chwilę później *

Dori do Judi i Fran: Nie będę tego robić. Obie jesteście dla mnie jak córki.
Fran do matki: Co masz na myśli "jak"?

michu1945

Hahah dobre ;)

aro644

Odcinek 2x20

Fran do Petera po tym jak się spotkali w domu (wcześniej Fran przez przypadek odkryła Cheisa, chłopaka Petera):
"Czy ty wiesz jak się głupio poczułam. I to przy Judi. Ona nas idealizuje. Modli się, że kiedyś pozna faceta marzeń i zamieszkają razem i będą tacy szczęśliwi jak my."


Po kłótni:
Peter: "Dobrze, bo zaproszę go do domu na brunch"
Fran: "Dobrze"
Peter: "Uh, przypomniałem sobie. Muszę coś zrobić"
Fran: "Co?"
Peter: "Wynieść Cię z domu"


Peter i Chris jedzą brunch (anglosaskie drugie śniadanie).
Chris: "Nie wiem czy tyle zjem. Jest duże"
Fran w kuchni: "HAHAHAHAHAHA. Wybaczcie, ale bez wizji, to brzmiało tak sprośnie!"


Chris, Fran, Michael (był mąż Chrisa) i Peter w kinie.
Fran do Petera: "Nadal nazywa go "kochanie"? Nie sądzisz, że to dziwne, skarbie?"


Peter w domu, po kłótni z Chrisem, mówi do Cesara:
Peter: "Chciałem tylko faceta do kochania, przy którym będę się budził. każdego ranka"
Cesar: "Nie jestem aż tak dobrym przyjacielem".


Fran, śledziła Chrisa aż do kina, ale pomyliła go z jakimś heteroseksualnym, młodym gościem:
Fran:"Nie chcę Cie niepokoić, ale śledziłam Cię. Mój był mąż tęskni za tobą."
Chris: "Fran?"
Fran do gostka: "On tęskni za nim".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones