Fran Drescher

Francine Joy Drescher

7,6
933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fran Drescher

slyszalam ale to juz dawno ze zostala zgwalcona we wlasnym domu :(

Lady_Angel

niestety tak... w 1985 włamywacz wtargnął do jej aparatamentu i zgwałcił ją i jej koleżankę, złapali go i poszedł siedzieć...

KriegaN

poprawka, nie jeden włamywacz a kilku...

Lady_Angel

Z wikipedii:

W 1985 r. padła ofiarą brutalnego napadu na swój dom, przypominający zbrodniczy napad z 1968 r. na dom Romana Polańskiego, kiedy to zamordowano jego żonę Sharon Tate. Grupa bandytów obezwładniła męża Drescher bronią palną, a następnie zgwałciła aktorkę i obecną w tym czasie w domu jej przyjaciółkę. Bandyci okradli dom z kosztowności, ale darowali życie obecnym podczas napadu domownikom. Zdarzenie to na długo zachwiało pewnością siebie aktorki. Pomoc psychoterapeutów pomogła jej wrócić do kariery aktorskiej.

michu1945

Doświadczona przez życie. Zbiorowy gwałt i nowotwór. Poradziła sobie. :)

Agi_i_Mis

Cancer Schmancer:) Podoba mi się jej filozofia
- "My whole life has been about changing negatives into positives."

Ja_pitole

Dla mnie szokiem jest to że przez 21lat była żoną faceta który w końcu wyznał że jest gejem :O
to znaczy że przez cały czas ją okłamywał?jak wyglądało ich pożycie?niczego się nie domyślała?
czy to była przykrywka..I do tego się z nim przyjaźni i dalej pracują razem.

aggama

I tutaj przekuła negatyw w pozytyw. Happily Divorced to serial właśnie o tym, że po kilkunastu latach małżeństwa mąż Fran "wychodzi z szafy". Ma dziewczyna klasę :)

Lady_Angel

Ja ją bardzo szanuję. Wielu ludzi nigdy w życiu nie pozbierałoby się po tym, co ona przeszła, a mimo to na każdym zdjęciu widzę ją uśmiechniętą i ciągle gra w serialach komediowych. To niebywałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones