Fran Drescher

Francine Joy Drescher

7,6
932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fran Drescher

Podziwiać, że się nie załamała i że jakoś się podźwignęła.

nikah

Co sie jej stalo?

quandzia

"W 1985 padła ofiarą brutalnego napadu na swój dom. Grupa bandytów obezwładniła męża Drescher bronią palną, a następnie zgwałciła aktorkę i obecną w tym czasie w domu jej przyjaciółkę. Przestępcy okradli dom z kosztowności, ale darowali życie obecnym podczas napadu domownikom. Zdarzenie to wpłynęło negatywnie na psychikę aktorki. Pomoc psychoterapeutów pomogła jej wrócić do pracy aktorskiej."

quandzia

Aktorka przez kilka lat leczyła się u psychoterapeutów, a po rekonwalescencji napisała serial "Niania". Wraz z końcem "Niani" Drescher rozwiodła się z mężem, który był współproducentem serialu - po 21 latach małżeństwa okazało się, że jej mąż to gej.

nikah

Z czego pozniej zrobila tez serial? :o
Widzisz, zeby nie te przezycie nie bylo by naszej ukochanej niani aczkolwiek nikomu nie zycze... Biedna :(

nikah

No raczej, bo normalny facet nie patrzyłby bezczynnie jak gwałcą jego żonę. Wolałbym dostać kulkę w łeb niż oglądać jak gwałcą mi żonę.

Pawuloniasty

Ale że nie zauważyła przez 21 lat ? Jakoś trudno mi w to uwierzyć . Chyba że to nie żaden gej ale obojniak jakiś był czy coś .

Cobros

Człowieku zanim coś napiszesz - zastanów się. Jeśli to nie pomoże, polecam słownik. Na początek termin "obojnactwo", bo wychodzi na to, że nie masz bladego pojęcia, o czym piszesz...

chryssalid

Jeśli już kogoś pouczasz to sam się doucz żeby nie wyjść na głupka . "Obojniactwo " czyli potoczna medyczna nazwa zaburzeń płciowych zwanych interseksualizmem . Inter seksualizm za to dzielimy na tz "prawdziwy " oraz "rzekomy "

" Interseksualizm rzekomy

Kiedy dochodzi do niezgodności płci genetycznej z płcią gonadalną i somatyczną, mówi się o interseksualizmie rzekomym. Obecnie używa się w nomenklaturze medycznej określenia – zaburzenia rozwoju płciowego z prawidłowym lub zaburzonym kariotypem.

Wyróżnia się obojnactwo rzekome żeńskie i męskie. Interseksualizm rzekomy żeński posiada kariotyp 46,XX, czyli genetycznie płeć jest żeńska, natomiast narządy płciowe różnicują się w kierunku męskim. Interseksualizm rzekomy męski posiada kariotyp 45,X/46,XY lub 46,XY, czyli pod kątem chromosomalnym jest to osoba płci męskiej. Natomiast narządy płciowe są żeńskie lub niezróżnicowane, czyli obojnacze."

Więc w moim nazewnictwie podkreślam potocznym nie widzę nic niestosownego .

Pozdrawiam

Cobros

Zrozumiałeś w ogóle ten tekst, który przekopiowałeś (na dodatek wciąż z błędem, bo nie ma terminu "obojniactwo" - jest jedynie obojnactwo)? :-)

chryssalid

To jest termin potoczny geniuszu . Zresztą nie będę dyskutował z pseudo psychologami którzy pozjadali wszystkie rozumy .

Cobros

Może na drugi raz zrezygnuj z podejmowania prób błaźnienia się kretyńskimi komentarzami :-).

Pawuloniasty

Już widzę cię "bohaterze" jak dajesz radę cokolwiek zrobić sam przeciwko kilku napastnikom z klamkami w ręku...

Pawuloniasty

,,Grupa bandytów obezwladnila męża Drescher bronią palną a następnie zgwalcila aktorkę i jej przyjaciółkę"
Przeczytaj uważnie zanim się przypieprzysz do czyjejkolwiek orientacji :-P

nikah

W życiu bym nie powiedział że ona jest kobietą która przeżyła traumę gwałtu . W Niani to przecież była przebojowa wesoła kobieta, która bynajmniej nie stroniła od seksownych kusych strojów . Pozostaje tylko pogratulować charakteru !! Zawsze mi w Niani nie pasował wątek tej przesadzonej terapii tej małej ( nie pomnę jak ona tam miała ) ale teraz patrzę na sprawę inaczej . Może to był rodzaj dalszej terapii ? Próba oddemonizowania pewnych spraw wyśmiewając je ? Może ta cała Fran to była taka terapia ? W stylu "nie złamiecie mnie będę sobą " . No nie wiem . Ważne że pomogło . :)

Cobros

Nie powiedziałbym, że pomogło. To nie grypa, że weźmiesz lekarstwo i po tygodniu zapominasz, że byłeś chory. Myślę, że po takich przeżyciach coś w człowieku pęka na zawsze. Owszem można próbować żyć jak dawniej, ale od momentu zdarzenia wiele rzeczy będzie już tylko udawane, będzie jedynie zewnętrzną powłoką.

dingo21_filmaniak

Słowo klucz "może " ani ja ani ty nie wiesz co dzieje się w jej psychice teraz . Ludzie mają różne sposoby radzenia sobie z traumami . Nie będę się tu bawił w "internetowego psychologa " bo nim nie jestem . :)

quandzia

A w 2000 roku zachorowała na raka szyjki macicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones