PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95066}

Wieczny blask gwiazd

These Old Broads
5,8 119
ocen
5,8 10 1 119
Wieczny blask gwiazd
powrót do forum filmu Wieczny blask gwiazd

Tej samej Fisher, która napisała fantastyczne "Pocztówki znad krawędzi"?!! Trzy razy "P", czyli potwornie poroniony pomysł. Jestem świadoma, że filmowi przyświecała bajerancka idea: za wszelką cenę przekonać widzów, że starsze panie potrafią się z siebie pośmiać i mają kapitalny dystans do gwiazdorstwa. Proszę mi wybaczyć, ale mnie się odbija żenadą. Że też Shirlejka dała się namówić na udział w tym przedsięwzięciu... Że też Collins zrobiła szpagat i nie pękła na kawałki... Że też...

użytkownik usunięty
killashandra

podzielam zdanie
nie musze nic dodawać
a na marginesie to też przesada: "za krótki komentarz"??

ocenił(a) film na 2

Lubię, gdy się podziela moje zdanie, ale...
nie lubię czegoś nie rozumieć. A ni cholery nie rozumiem, co ma oznaczać to "a na marginesie"?

ocenił(a) film na 3
killashandra

...........
ano to, że dałam "za" krótki komentarz(piszac tylko: nic nie musze dodawac) i mi nie chcieli przyjąć, bezsens, nie wiem kto to wymyślił, czy to oznacza, że krótkie wypowiedzi nic nie przekazują? nie rozumiem inicjatora tej rozrywki

ocenił(a) film na 2
Seriija

No to teraz rozumiem
Widocznie jest jakieś minimum znaków, które trzeba przekroczyć, by móc zamieścić swój komentarek na liście. Osobiście lubię zamieszczać dłuższe wypowiedzi, więc jak dotąd nie otrzymałam reprymendy za "za krótki komentarz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones