PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31665}
6,6 2 268
ocen
6,6 10 1 2268
Ultrakrótkie
powrót do forum filmu Ultrakrótkie

Witam, chciałem poruszyć pewien temat,UHF wyemitowany tylko raz po Polsku 18 lat temu,dlaczego Polska nie chcę dać temu filmowi szansy? Ten film jest czymś czym można oglądać w kółko na okrągło,może Weird Al nie jest tak popularnym aktorem ale jego komedia nadawała by się lepiej w święta niż Kevin sam w domu którego znam na pamięć.
A któż miał okazję obejrzeć UHF 26.12.94 o godzinie 0.20 chyba nikt może 1/5 społeczeństwa. Polecam ten film pamiętam go z dzieciństwa. To jest prawdziwa komedia a nie jakieś durnowate Straszne filmy,poznajmy komedie lat 80 a stwierdzimy że wtedy komedie były o niebo lepsze. Pozdrawiam i apeluje UHF ma być na antenie naszej TV:) kto nie widział niech żałuje:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
milosnik_fw

to miałem niezłego farta, że go wtedy nagrałem na VHSa :D

ocenił(a) film na 8
yeticzek

ja tez mam go na VHS :)

milosnik_fw

Wielkie dzięki kolego za przypomnienie. Oglądałem to wtedy mając 13 lat, i faktycznie nigdy więcej tego filmu nie puścili.

milosnik_fw

pamiętam emisję, ale nie wiem czy nie miała miejsca tydzień później, tj 31 grudnia. Na TVP puścili "poszukiwaczy zaginionej Arki", a później "Młodego Einsteina". Mogę się mylić, ale z pewnością oglądałem - mam nawet nagranie na VHS. Czytał zdaje się Stanisław Olejniczak:)

mialcik

Też pamiętam UHF z TV, raczej napewno był na TVP1 :) Dopiero teraz mam zamiar obejrzeć ponownie po tylu latach.

ocenił(a) film na 10
marian83

Koledzy byłaby jakaś możliwość byście mi jakoś pożyczyli ten film do przegrania? Zależy mi na właśnie tej emisji która była z TVP 1. gdzie film był emitowany w obrazie 4:3. Na moim 7 głowicowym magnetowidzie jakość była by idealna. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Kasetę bym zwrócił zaraz po przegraniu:)

milosnik_fw

Nie ma na jakimś serwisie do przechowywania pliku?

marian83

Ja przed chwilą obejrzałem po raz pierwszy. To jest takie durne, że aż śmieszne:-)

ocenił(a) film na 8
JackHolborn

i o to chodzi :)

milosnik_fw

Film ten zawiera parodie ówczesnych filmów akcji. Dzisiaj już wiele ludzi nie zrozumiałoby danej parodii.

ocenił(a) film na 10
webkosz

no bez przesady, Indiana Jones, Rambo czy Conana znają chyba wszyscy :)

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

Conan Bibliotekarz :D.

ocenił(a) film na 8
milosnik_fw

Dziś, tj. 3 stycznia 2021 r. po 26 latach i tygodniu z ogromną przyjemnością obejrzałem ten film drugi raz - płatne wypożyczenie na YouTube. Wtedy miałem 10 lat, dziś 36,wielu wątków już nie pamiętałem, więc to była dla mnie dobra zabawa. Każdemu polecam.

milosnik_fw

No jak raz...oglądałem go w telewizji z pięć razy (na początku lat 90). Leciał na ogół w nocy, w okolicy świat lub nowego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones