PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10362}

Flintstonowie

The Flintstones
5,7 46 931
ocen
5,7 10 1 46931
5,3 7
ocen krytyków
Flintstonowie
powrót do forum filmu Flintstonowie

Widziałem sporo odcinków serialu i muszę powiedzieć, że film jako jego ekranizacja wyszedł nieźle. Przede wszystkim zachowuje klimat oryginalnych ,,Flintstonów'' i udało mu się znaleźć złoty środek pomiędzy prostotą, a przerysowaniem.
Fabuła - nie najgorsza. Ciekawy był pomysł z wplątaniem Freda w intrygę i kryzysem pomiędzy obiema rodzinami. Momentami wiało nudą, ale dało się to przeżyć. A zły dyrektor i jego urocza asystentka świetnie wypadli jako czarne charaktery.
Obsada - według mnie najlepiej dobrani aktorzy z tego filmu to John Goodman
( prosty w obejściu grubas - czyli właśnie Fred ) i Elizabeth Perkins ( a jak ona ślicznie wyglądała w rozpuszczonych włosach ). Pozostałe postacie gorzej, choć też nie było tragedii.
Humor - film dużo mniej zabawny niż przeciętny odcinek serialu, ale było parę wstawek wartych uwagi . Do moich faworytów należą : scena, w której Wilma niszczy wszystkie cenne rzeczy w domu i wyprowadza się do matki oraz ta, w której wściekli bezrobotni chcą powiesić Freda i Barny'ego.
Efekty specjalne - jak na lata 90-te bardzo dobre.
Podsumowując : Wiadomo, że oryginalnych ,,Flintstonów'' nic nie zastąpi, ale ten film wypadł przyzwoicie i według mnie zasługuje na wyższą średnią niż 5,6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones