PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38768}

Butterfield 8

BUtterfield 8
6,9 1 312
ocen
6,9 10 1 1312
Butterfield 8
powrót do forum filmu Butterfield 8

A mi się tam podobał

użytkownik usunięty

nie wiem dlaczego. Czuć w nim taki smutek. Gloria chce się zmienić, jakoś tak jak go oglądam to zawsze robi mi się smutno. Lubię filmy, które choć nie są wyciskaczami łez poruszają coś w człowieku. A no i moja ulubiona scena: Gloria, szminka, lustro "Not for sale". Fajny tekst:). A film naprawdę polecam

ocenił(a) film na 10

mi się także podobał ;p naprawde wciągający film. i do tego genialna Liz ; )

użytkownik usunięty

mi też się podobał, chociaż fabuła może niezbyt oryginalna to jednak w tym filmie jest jakiś klimat i czuje się ten dramat głównych bohaterów.

użytkownik usunięty

Znakomity film. Nie znam drugiego podobnego.

ocenił(a) film na 8

Ja za równie świetnie uważam kilka innych filmów z Elizabeth Taylor - "X,Y i Zet", "Brodziec", "Nagle ostatniego lata" i kilka innych. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
IrenaSz

Pani Ireno podzielam Pani zdanie :)

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się z roqas86 mi też się podobał chodź był smutny i też lubię wyciskacze łez Musiałam go obejrzeć przede wszystkim dla roli Elizabeth Taylor. Scena ze szminką była fajna, ale bardziej podobała mi się ta, w której Gloria usiadła na łóżku i zaczęła opowiadać o tym cały przyjacielu jej mamy i swoim dzieciństwie. To było po prostu genialnie i bardzo prawdziwie zagrane. Jak zwykle jestem pod wrażeniem Elizabeth Taylor <3

A misie to są w zoo. Jak widać po kolejnych postach, pokolenie internetowych analfabetów funkcjonalnych ma się dobrze i rośnie w siłę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones