PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34509}

Błękitny ptak

The Blue Bird
6,5 251
ocen
6,5 10 1 251
Błękitny ptak
powrót do forum filmu Błękitny ptak

Wspaniała baja :)

ocenił(a) film na 10

Film mojego dzieciństwa - oglądany w kinie podczas obowiązkowych wycieczek szkolnych w 8-klasowej podstawówce; miał to szczęście, że był wspólnym dziełem radziecko-amerykańskim i nawet w czasach PRL-u był dozwolony, podobnie jak większość ideologicznych dzieł naszych "sojuszników" zza wschodniej granicy:)))...

Nigdy nie zapomnę tego obrazu... rewelacyjny, wspaniale działał na wyobraźnię, z bardzo ciekawym scenariuszem i doskonałą obsadą...
Mnie szczególnie urzekła sama Elizabeth Taylor...
Pejzaże i krajobrazy - naprawdę bajeczne...

ocenił(a) film na 9
bruce1940

Witam i serdecznie pozdrawiam wielbiciela "Błękitnego ptaka". Ja do dzisiaj uwielbiam ten film, choć ostatni raz widziałem go ponad 30 lat temu.

GregoryfromPoland

możecie mi przypomnieć coś z fabuły? byłam na nim, kiedy jeszcze byłam bardzo mała i nie bardzo pamiętam treść- wydaje mi się , ze występowały tam latające konie i jakieś małe dzieci w "poczekalni życia"? czy mylę to z innym filmem? będę wdzięczna za kilak słów, pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
ana_ax

Chyba widziałaś jednak "Błękitnego ptaka" - jesli chcesz go sobie przypomnieć, to ja go mam, z polskimi napisami. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones