PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33533}

Północ - Południe

North and South
7,6 9 684
oceny
7,6 10 1 9684
Północ Południe
powrót do forum serialu Północ - Południe

Wspaniały serial...

ocenił(a) serial na 9

..., serial jest fenomenalny. Pamiętam go jeszcze trochę z dzieciństwa i postanowiłem z sentymentu go sobie odświeżyć jako osoba już dorosła, spoglądając na niego już bardziej poważnie niż kiedyś.
Wynudziłem się trochę na 1 sezonie ;/ ale 2 SEZON JEST po prostu GIT. Serial, który oprócz widowiskowości mówi o wartościach, o których wydaje mi się ludzkość troszkę już zapomniała i wypadałoby jej przypomnieć, jak: tolerancja bez względu na kolor skóry i wyznania. niewolnictwo. Co prawda oficjalnie dziś już niewolnictwo jest zniesione ale jest wiele krajów, w których dzieci pracują za grosze lub przysłowiową miskę zupy. Kraje, w których kobiety są traktowane gorzej niż pies np w Polsce, dyskryminowanie osób niepełnosprawnych, itd. ;/ Nie mówię, ze od razu w Europie wszcząłbym z tego powodu wojnę secesyjną np aby oderwać się od Unii Europejskiej (analogicznie) X;D Nie, nie spoko ale mała rewolucja chyba by nie zaszkodziła. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones