Elizabeth TaylorI

Elizabeth Rosemond Taylor

8,5
6 847 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Taylor

Jeszcze dopiero co miała 12 miejsce w rankingu a teraz 40 ???????????? teraz w dobie fox life liczą się tylko aktorki serialowe , takie beztalencia

matejko900_filmweb

teraz już nr 109..

matejko900_filmweb

Teraz 111.
Rzeczywiście, bardzo wysoko są osoby, których nie kojarzę. Postacie z Plotkary, Pamiętników wampirów czy Kalifornikejszyn.

Cóż.

Cameron_2

"Kalifornikejszyn" ha ha ha ha ha ha DDDDDDD:)

matejko900_filmweb

Ten cały ranking to jedna wielka pomyłka.

sylvia_fw

Dokładnie mam takie samo odczucie jak Wy drodzy użytkownicy. Okropnie się denerwuję faktem,że tak wspaniała i klasyczna aktorka ma tak nieadekwatną ocenę.To ma być ocena jej wkładu w kinematografie-te wszystkie niezapomniane postaci które stworzyła,te piękne fiołkowe oczy? Powinni usunąć opcję oceniania aktorów,krew mi się gotuję jak widzę ranking kobiet 2/3 to jakieś amerykańskie dziunie z płytkich filmów dla młodzieży,na litość boską co dzieje się z tymi ludźmi !!!! grrrr

jamesdawid

Podejrzewam,że grasują tu hordy małolatów, które głosują na te "amerykańskie dziunie"...

milla_3

właśnie! małolaci mają ciężko... myślę, że pokolenie trzydziestolatków, to ostatnie pokolenie które przez telewizję było wychowywane przy szacunku dla sztuki filmowej.
cykl "stare kino" prezentował filmy, które i teraz puszcza się w telewizji, tylko wtedy były one pokazywane z komentarzem jako arcydzieła sztuki filmowej i widz celebrował każdy seans w skupieniu.
a teraz arcydzieła traktuje się jako najtańsze zapchajdziury pomiędzy oglądalnymi serialami. ludzie zerkną na nie dziesięć minut, znudzą się, zmienią kanał i wyrobią sobie zdanie że np. Elizabeth Taylor to wielka nuuuda.

marcin_conrad

Tak samo można powiedzieć, ze ranking 100 najlepszych filmów to pomyłka. Wystarczy zerknac - większosc to amerykańskie filmy z ostatnich 30 lat:/

użytkownik usunięty

216

użytkownik usunięty
matejko900_filmweb

to dla nas bardzo typowe, że jak ktoś umrze, szybko trafia do top 100.

matejko900_filmweb

To jest raczej dowód na to,iż dzisiaj nie ogląda się zbyt wiele 'starych' filmów. Oceniane są aktorki które grywają teraz w filmach kinowych.

matejko900_filmweb

A teraz 21 :) Coraz lepiej ,ale wg mnie zasłużyła na miejsce w pierwszej 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones