Elizabeth TaylorI

Elizabeth Rosemond Taylor

8,5
6 847 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Taylor

Niestety, z powodu ciężkiej choroby, organizm Elizabeth Taylor stopniowo przestaje funkcjonować. Aktorka nie chce, by podłączono ją do przedłużającej życie aparatury, a wręcz przecinie - chce umrzeć. Nie chce też słyszeć o żadnym przeszczeie. Tak więc niestety to może kwestia kilku godzin, dni, może miesięcy. To wszystko wyczytałem dzisiaj na Onecie.

Gaspar_van_Clocken

Jeszcze żyje i jakoś się trzyma .

Gaspar_van_Clocken

Na szczęście stan Liz się poprawił, skoro dotąd żyje!

Mam nadzieję, że wynajdą jakieś lekarstwo i nigdy nie trzeba będzie odchodzić z tego świata ;-/

bardotek69

Przed wakacjami mówili w TV, że Liz udała się w podróż by pożegnać się ze swoja rodziną.

sonnchen

W TV (i w innych mediach) mówią różne rzeczy. O tym także słyszałem. Mam nadzieję, że to nieprawda ;-/ Tzn. że z Liz jest tak źle...

Gaspar_van_Clocken

A na co Ona właściwie jest chora? ja nic nie słyszałam. Ostatnio w mediach słyszałam o niej u Davida Lettermanna z Deppem. Z tego co pamiętam to był u niej na przyjęciu...ale nie pamiętam o jakim i przyjęciu mówił i kiedy ono się odbyło. A jak z nią teraz?

goslawa25

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/film/news/elizabeth-taylor-znow-w-szpitalu,1 338587,44


Biedna Liz! Jesteś w naszym sercach! Kochamy Cię i za Ciebie martwimy!

bardotek69

O ile dobrze wiem to trzymała się całkiem dobrze, teraz są doniesienia o pogorszeniu jej zdrowia, ale jest to całkiem normalne w końcu straciła swojego najlepszego przyjaciela- deklaruje. Podobno jak się dowiedziała że MJ zmarł to zemdlała i nadal jest w tak zwanym dołku. Życzę jej zdrowia. Pozdrawiam.

magdafilm

"Drodzy przyjaciele, chcę, żebyście się o tym dowiedzieli zanim wiadomość podadzą gazety - idę do szpitala na operację serca" - napisała Taylor.

"To nowoczesny zabieg. Polega na tym, że specjalnym klipsem domkną moją zastawkę, która teraz jest nieszczelna. Nie będę mieć operacji na otwartym sercu, także powinno później lepiej pracować. Będę niezmiernie wdzięczna, jeśli ktokolwiek, kładąc się spać, pomyśli o mnie i zmówi za mnie modlitwę. Poinformuję Was, kiedy już będzie po wszystkim. Kocham was, Elizabeth".

http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/liz-taylor-prosi-o-modlitwe,1379065

Lizard_Queen

Skoro Liz sama korzysta z inernetu i prowadzi swój własny Twitter, to chyba nie jest z Nią tak źle!

Życzę powodzenia przy operacji, oraz szczęścia, a przede wszystkim zdrowia!

My też Ciebie kochamy, Elizabeth!

bardotek69

Operacja udała się! :))
Aktorka Elizabeth Taylor wraca do zdrowia po udanym zabiegu uszczelnienia zastawki serca. Jak informuje na swoim profilu w serwisie Twitter "zabieg udał się doskonale" a ona sama czuje się, jakby miała "całkiem nowe serce".



tutaj cały artykuł:
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/operacja-elizabeth-taylor-udala-sie,1380 246,4234

Lizard_Queen

Wiem, cieszę się strasznie!

Dziwne jedynie, że te wszystkie dobre wiadomości znajdują się pod tym strasznym tematem "Umiera", sprzed ponad półtora roku temu...

bardotek69

przepraszam,mój błąd...

Lizard_Queen

Nie masz za co! Przecież to w sumie oczywiste, że skoro masz informacje, które nie pokrywają się z tymi, które ktoś zamieścił wcześniej, chcesz je dać do weryfikacji!

Ale to jest takie trochę niesamowite, tak jakby Liz udało się oszukać przeznacznie, bo niby skoro ponad półtora roku temu umierała, a teraz ma się dobrze, no to chyba tak jest!

Bravo, Elizabeth, jesteśmy z Panią!

Chyba sobie założę Twittera, żeby Jej o tym powiedzieć ;-D

Uwielbiam Liz Taylor i mam nadzieję, żę będzie żyła długo! Piękna kobieta, wspaniała aktorka, złoty człowiek!

Cieszę się, że otrzymałem od Niej zdjęcia z autografami! :-P

bardotek69

Podpis Kogoś tak wielkiego jak Liz, to przecież część historii!

bardotek69

co do tych informacji ktore udostepnia, jak ją znależc na tym twitterze?

trinity90

Ja wpisałem w google:

Elizabeth Taylor Twitter i to wystarczy:

http://twitter.com/DAMEELIZABETH

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones