PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10641}

Pęknięte lustro

The Mirror Crack'd
6,5 747
ocen
6,5 10 1 747
Pęknięte lustro
powrót do forum filmu Pęknięte lustro

Chętnie przyjęłabym ten film w zamian za inne filmy z Elizabeth Taylor.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Mam ten film i jeszcze "Nagle, zeszłego lata" oraz "Kto się boi Virginii Woolf"

ocenił(a) film na 8
lorka09

Witaj! Jesteś kochana! Bardzo bym chciała to "Pęknięte zwierciadło" i "Kto się boi Wirginii Woolf?" ! Nagle, zeszłego lata - mam . Mam także inne filmy z Elizabeth Taylor, kilka z Marilyn Monroe, Marlonem Brando, Montgomery Clift, prawie wszystkie z Gerardem Philipe, 3 filmy Jamesa Deana. Może chcesz któreś w zamian? Pisz śmiało.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Dobrze, masz załatwione :-) Odezwę się jak będą gotowe. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
lorka09

Wspaniale! Ale napisz mi jakie chcesz filmy? Naprawdę mam dużo filmów i chętnie coś Ci przegram i wyślę, dobrze? Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Hejka! Przegrałam dziś dla Ciebie obydwa filmy. Podaję adres e-mail do dalszej korespondencji, bo nie udało mi się wysłać wiadomości na priv. Co do filmów, jakie ja bym chciała, to muszę się zastanowić, bo szczęśliwie udało mi się zdobyć trochę tych moich wymarzonych. kira9@wp.pl
Pozdrowionka :-)

ocenił(a) film na 10
lorka09

Ja również chciałabym się wymienić za ten film :) Mam Kleopatrę, Brodźca, Poskromienie złośnicy i w Poszukiwaniu deszczowego drzewa. Może coś z tego Cię interesuję ?

ocenił(a) film na 8
Agacia20

Dobrze, nagram dla Ciebie ten film. Chętnie w zamian za deszczowe drzewo :-)

ocenił(a) film na 10
lorka09

Dzięki a przez co się wymienimy bo Deszczowe drzewo ma rozmiar jakieś 880 mb ?

ocenił(a) film na 10
lorka09

Jesteś fanką Elizabeth Taylor jeśli mogę spytać ? Jak już nagrasz ten film to mi powiedz i podaj pocztę to ci wyślę deszczowe drzewo przez e-mail jeśli się zgadzasz mój g-mail to agacia66654@gmail.com

ocenił(a) film na 8
Agacia20

Już wcześniej nagrywałam ten film, a teraz pojawiły sie jakieś problemy, ale mam nadzieję, że się uporam :-)
Nie, nie jestem fanką Elizabeth, choć uważam, że była piękną kobietą i dobrą aktorką. Mam trzy wersje "Pękniętego zwierciadła", bo jestem fanką Agathy Christie :-) Odezwę się do Ciebie

ocenił(a) film na 10
lorka09

Ok rozumiem dzięki :)

IrenaSz

film do pobrania na chomik

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Dziękuje za info. Już dość dawno temu zdobyłam ten film. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones