PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10641}

Pęknięte lustro

The Mirror Crack'd
6,5 747
ocen
6,5 10 1 747
Pęknięte lustro
powrót do forum filmu Pęknięte lustro

1980?

ocenił(a) film na 8

Czy ten film na pewno jest z 1980 roku? Wygląda na co najmniej 10 lat starszy. Widać to po obrazie, aktorach... i nie jestem pewien czy to możliwe, żeby Kim Novak tak dobrze wyglądała w wieku 47 lat.

ocenił(a) film na 9
Tomek_Tomek

czy to możliwe, żeby Kim Novak tak dobrze wyglądała w wieku 47 lat

MOZLIWE ;)

ocenił(a) film na 8
Tomek_Tomek

Film napewno powstał w latach 80-tych....choćby nawet dlatego że Rock Hudson zmarł w 1985...w filmie wygląda jeszcze "po staremu" tylko z siwymi włosami natomiast pod koniec życia choroba bardzo go zniszczyła.

Rabbit83

Kim Novak mając 53 lata nadal zachwycała urodą http://www.youtube.com/watch?v=OMVdAKNCc08
Mniej więcej do roku 1986 czas jej sprzyjał. Później niestety przesadziła z operacjami...

ocenił(a) film na 8
MikeyS

Witam! Czy może masz film "Pęknięte zwierciadło" ? Mam kilka filmów z Elizabeth Taylor, ale tego akurat nie, a bardzo bym chciała. Jestem już emerytką i zbieram filmy z czasów mojej młodości. Jeśli masz ten film, proszę, prześlij mi kopię DVD. W zamian chętnie prześlę Ci inne filmy - napisz tylko tytuły lub aktorów, których szukasz. Jeśli tylko mam, prześlę Ci na pewno. Pozdrawiam.

IrenaSz

Ja niestety filmu nie posiadam ale często emituje go CBS Europa.

ocenił(a) film na 8
MikeyS

Dzięki ! Będę obserwować program, na szczęście mam CBS Europa. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
MikeyS

Witaj! Dzięki Twoim wskazówkom znalazłam film "Pęknięte zwierciadło". Dziękuję i pozdrawiam. Irena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones